Kniha návštěv

Datum: 23.01.2017

Vložil: Lenka

Titulek: Šikovná

Je vidět, že máte spoustu nápadů a šikovné ruce. Jen tak dál.

Odpovědět

—————

Datum: 15.10.2011

Vložil: Markéta

Titulek: Stejná krevní skupina ???

Když jsem hledala nějaké informace o skládání čajových sáčků,snad náhoda mě zavedla na tyto báječné stránky.Jsem taky blázen do tvoření všeho druhu,pořád se učím,hledám a zkouším nové věci i techniky(inspirace je mnoho a času až žalostně málo ...).
Máš opravdu krásné stránky,které si okamžitě přidávám do oblíbených a budu sem chodit "nasávat" nejen výborné nápady,ale taky pohodovou atmosféru,která na mě dýchla hned po prvním nahlédnutí.Moc obdivuju tvoje drátkování a přáníčka právě z čajových sáčků - to zatím neovládám.Korálkování jsem proluxovala celé a určitě něco využiju i při vlastní tvorbě.
Na oplátku neskromě nabízím návštěvu mých stránek : www.marketadrbalova.blog.cz,takže když budeš mít chvilku času a chuť,zastav se,budu ráda.

Odpovědět

—————

Datum: 21.06.2011

Vložil: Lenka

Titulek: Šikulka :-)

Moc pěkné stránky a hlavně věcičky. Jenom jsem nepochopila jak se skládají ty pytlíčky od čaje - nebyl by časem (tady nebo na šikulkách) návod s ilustračníma fotkama? :-)

Odpovědět

—————

Datum: 04.11.2009

Vložil: Tomáš

Titulek: Fíííha

No koukám,že i z mála věcí,ale obrovskou chutí a šikovností se dají vytvářet krásné věci.Tahle holčina musí být tůůůze šikovná.Jinak samozřejmně držim palce do budoucna ať se daří :o)

Odpovědět

—————

Datum: 04.10.2009

Vložil: Martin

Titulek: Děkovačka

Zdravím každého kdo navštěvuje stránky ,Míša je opravdu šíkovná sám mám pár věcí co dělala a za to jí děkuji a přejí jí hlavně zdraví a to další určítě přijde.Je to nejlepší přítelkyně co znám doufám že to tak zustane.

Odpovědět

—————

Datum: 11.09.2009

Vložil: Irena Natalia

Titulek: Nádhera

Dnes mi přišly od Míši nějaké věcičky pro tvoření (drátky, korálky...), které jsem si od ní koupila, a díky tomu, jsem na těchto stránečkách, o kterých bych neměla jinak ani potuchy, a nestačím se divit. Je tu strašně moc krásných věcí. Míša je velmi šikovná a kreativní, moc se mi to líbí. Děkuji, že mohu nahlédnout na stránky, které potěší oči i duši. Jen tak dál. Srdečně zdravím z Plzně, resp. momentálně ze Lhoty :-))) Jinak stránečkě vizuálně také moc pěkné.

Odpovědět

—————

Datum: 19.08.2009

Vložil: Jary

Titulek: poděkování

Děkuji děkuji děkuji za pěkné věcičky, které Míšo děláš. Markétka měla ohromnou radost z košíčků na míru a plně je využívá. Těším se na další naší spolupráci a tvé tvoření. Ať máš spoutu nápadů. Ráda si od tebe zas něco koupím. Tvoření zdar :o)) Pa Jary a ještě jednou díky
PS: pokud chcete být originální a mít něco přesně podle Vaší představy domluvte se a uvidíte že to jde.

Odpovědět

—————

Datum: 12.08.2009

Vložil: Zdenek

Titulek: No coment

Zdravim vsechni navstevniky teto stranky,jo Misa je to sikulka velika a to co dela je nadherne, a jak tady pisou chce to trpelivost a dar a jinak je to super holcina preju hodne stesti v zivote Misko cauko Z.

Odpovědět

—————

Datum: 11.08.2009

Vložil: Martin

Titulek: Míša...

Já znám Míšu z dětství a vždy to byla šikovná holčina; teď sice malinko už vyrostla, ale šikovnost jí zůstala a vše co dělá, vyžaduje cit, pečlivost a trpělivost; a protože já trpělivost nemám, tak jen obdivuju! :-) Míšo, fandím Ti a doufám, že to někam dotáhneš! Tvůj kamarád "z baráku" :-)

Odpovědět

—————

Datum: 06.08.2009

Vložil: Pan Qui

Titulek: Hezké, že?

Mně osobně se ty věci líbí. Je za tím kus práce, spousta času a je vidět, že to Míšu baví a dělá to opravdu pro radost.

Odpovědět

—————